Adsltürk Türknet İptal Dilekçesi

Türknet iptal dilekçesi işlemleri için Müşteri Hizmetlerini (08502888080) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini 0 212 216 55 60 numaralı faksa göndererek yapabilirsiniz.

Türknet İptal Dilekçesini İndirmek İçin Tıklayın !

Türknet iptal dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Hem dilekçeniz işleme alındığında hem de iptal işlemlerinizle ilgili adımlarda size de bilgilendirme yapılacaktır.
İptal talep dilekçeniz bize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde iptal işlemlerinizi tamamlama yükümlülüğümüz olduğu için, ileri tarihli iptal taleplerinizi işleme alamamaktayız.

ÖNEMLİ: Türknet adsl internet hattınızı iptal ettirmenizi tavsiye etmiyoruz. Sektörde en hızlı ve uygun adsl fiyatlarını sunan Türknet adsl müşteri hizmetleri ile görüşerek şikayet öneri ve hizmetler için daha iyi şartlar sunulmasını isteyiniz. 08502888080 numaralı telefon ile irtibata geçiniz.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

1 Comment

Leave a Response