arkadaj.com Üye Ol,Hesap Açma

arkadaj.com Kayıt olmak için http://www.arkadaj.com/ Web sitesine giriyoruz

anasayfadaki Üyelik formunu dolduruyoruz yada acık facebook hesabınızla direk bağlanıbilirsiniz..

arkadaj.com Ücretsiz Üye ol

arkads

www.arkadaj.com’a katılmak ve kaydolmak suretiyle, kullanıcı bu Anlaşmanın bütün şartlarını kabul etmektedir.

1. www.arkadaj.com Servisi 18 yaş ve üstündeki kişiler için geçerlidir. Siteye üye olan herkes 18 yaş ve üstünde olduğunu aklı selim bir kişi olduğunu beyan eder.
2. www.arkadaj.com Üyeliği kişiye özel bir hesaptır. Üyelik bilgilerinin başka kişiye devredilmesi yasaktır. Bilgilerini başkaları ile paylaştığı takdirde doğacak sorumluluktan www.arkadaj.com sorumlu tutulamaz.
3. www.arkadaj.com’da ki tüm profil sayfaları internette herkesin görebileceği açık sayfalardır. Bu profil bilgilerinden dolayı doğacak tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. Profilde özel bilgiler olan iletişim bilgileri paylaşımı umuma açık bir şekilde paylaşımı yasaktır.
4. Üye profilindeki bulunan içerikten dolayı telif hakkı, ticari ve mülki hakların ihlalinden doğabilecek tüm sorumluluklar üyeye aittir.
5. Üyeler www.arkadaj.com üzerinden satış, pazarlama gibi iş konuları sürdüremez. www.arkadaj.com üzerinde varolmayan kişiler adına profil açılamaz kullanılamaz.
6. www.arkadaj.com üzerinde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı düşecek paylaşımlar yapılamaz, grup toplanamaz.
7. Üyeler arası çıkacak ikili tartışma ve olaylardan sitede bulunan iki üye sorumludur. Gerek görüldüğü takdirde suçlu bulunan üye siteden atılabilir. Üye sanal ortamda çıkan mükaşa sonucu bu işlem için dava açma hakkına sahip olmadığını taahhüt eder.
8. www.arkadaj.com gerek gördüğü takdirde sitede bulunan her türlü veriyi izin almaksızın kayıtları silme ve değiştirme hakkına sahiptir.
9. Teknik sebeplerden doğabilecek erişim sorunlarınız için www.arkadaj.com sorumlu tutulamaz. Kullanıcı www.arkadaj.com e ulaşamadığı için nir hak iddia edemeyeceğini kabul eder.
10. Kullanıcı, bu Sitenin işlemesine aralarında spamming, hacking, bilgisayar virüsü yükleme veya zaman bombaları yahut bu Şartların herhangi bir hükmünde açıkça yasaklanmış yollarında arasında bulunduğu herhangi bir şekilde veya herhangi bir yolla ve/veya aygıtla müdahale edemez veya etmeye kalkışamaz. Üyenin siteye zarar verdiği tespit edilirse www.arkadaj.com yasal yollara başvurma hakkına sahiptir.
11. Üye siteye kayıt olurken verdiği email adresi ve telefon numarası aktif olmalıdır. Bu bilgilerin yanlışlığı veya erişim dışı olmasından dolayı doğabilecek sorunlardan dolayı www.arkadaj.com sorumlu tutulamaz.
12. www.arkadaj.com üzerinde 2 adet üyelik türü mevcuttur. Normal üyelik ve Gold üyelik. Normal üyelik sınırlı ve kısıtlı kullanım hakkına sahiptir. Gold üyelik üyelerin kısıtlamaları kaldırılmış üyelik türüdür.
13. Gold üyelik modeli abonelik sistemi ile çalışmaktadır. Abonelik abone iptal edene kadar her hafta haftalık olarak otomatik şekilde uzatılır.
14. Üye ödemesini yaptığı haftanın veya kullandığı haftaların ücretini kullanımı bitmemiş bile olsa kullanmaya başladığı andan itibaren geri talep edemez. Aboneliğini iptal edildikten sonra sistem gold üyeyi otomatik olarak normal üyeye çevirir.
15. Abonelik bitirildikten sonra hesabınızda kalan hediye gold üyelik süresi mevcutsa o süre tamamlanana kadar gold üyeliğiniz devam eder.
16. Ücretlendirilen her üyelik için kanunlara uygun bir fatura kesilir. Sisteme yaptığınız tüm abonelik ödemeleri ile ilgili bilgileri site yönetiminden talep edebilir, ihtiyac duyulduğu takdirde fatura kullanıcıya kullanıcı tarafından ödemeli bir şekilde kargo ile gönderilir.
17. Üyenin sitede mesajla veya sohbet esnasında kredi kartı bilgilerini ve kontör şifresi gibi maddi değeri olan bilgileri paylaşmaması önerilir. Paylaşılması durumunda tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
18. Üye siteye girdiğinde siteden çıkış yapmakla yükümlüdür. Çıkış yapmadığı takdirde doğabilecek sorunlardan kullanıcı sorumludur.
29. Üyeler arasında hukuki sorunlar ve anlaşmazlıklar oluştuğunda www.arkadaj.com’in yetki alanına giren bölümlere müdahele etme hakkına sahiptir. Yasalara, genel ahlaka ve sözleşme hükümlerine aykırılık gibi gerekçelerle kısmen veya tamamen silebilir. Bu konulardan dolayı www.arkadaj.com ten şikayetçi olunamaz
20. Bu sözleşme hükümlerine aykırı hareket edenlerin üyeliklerine son verilir. Sözleşmeyi ihlal sebebiyle üyeliği iptal edilenler hak iddia edemez.
21. www.arkadaj.com uygun görüldüğü takdirde site üyelerini reklam bannerlerinde izinli veya izinsiz kullanabilir. Kullanıcı bu durumda hiçbir hak iddia edemeyeceğini kabul eder.
22. Gold üyelik haftalık paket 8,90 TL, aylık paket ise 39 TL’dir.
23. Ücretli aboneliğinizi iptal etmek için İPTAL yazarak 7979’a SMS atmanız yeterlidir.
24. Müşteri Hizmetleri: 08505322601

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response