Avea Bal 500 Paketi Üyelik İptali,
Dilerseniz Bal 500 Paketi için ise IPTAL 500 yazıp 2070’e göndererek iptal edebilirsiniz.

Avea Bal 500 Paketi  Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
Paket kapsamında sunulan SMS, internet ve dakikaların kullanım süresi paket tanımlandıktan sonraki 30 gündür, 30 gün sonunda kullanılmayan haklar silinecek devretmeyecektir.
Paket kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.
Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise her hangibir bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, 30 günlük paket kullanım periyodunda 0,88Kr/100KB ile ücretlendirilir.
Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurtiçi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar 444’lü numaraları, Özel servis numaralarını, Kıbrıs ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır.
Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.
Paketler SMS kanalı ile paket ücreti bakiyeden düşülerek ya da Avea Bayilerinden kredi kartı ya da nakit ödeme ile satın alınabilecektir. Paketler hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer paketinizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer paketinizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 43,9 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
SMS aracılığı ile;
Paketleri Katlayan tarife, Standart Tarife ve Faturasız Ofis Tarifeleri hariç olmak üzere tüm faturasız tarife kullanıcıları SMS yoluyla satın alabileceklerdir.
500 yazıp 2070e ücretsiz kısa mesaj göndererek satın alabileceksiniz.
Paketinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak 30 günde bir yenilenecektir. Paket iptal edildiğinde mevcut dakika, SMS ve internet haklarınızdan kalanlar kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
Paket aynı ay içinde birden fazla satın alınabilecektir.
Avea Bayileri aracılığı ile;
Tarife kısıtı olmadan tüm faturasız tarife kullanıcıları Avea Bayilerinden paketleri iki şekilde satın alabilecektir.
İlk yöntem ile müşterilerimiz paket ücretini Bal 500 Paketi için 30TL olarak nakit ya da kredi kartı ile ödeyerek Bal Paket Kartlarını satın alabileceksiniz. Kartın arkasındaki şifreyi kullanarak aşağıdaki şekilde paketi hattınıza yükleyebilirsiniz.
Cep telefonunuzdan 9333‘ü arayarak kartın üstündeki numaranızı girin.
Cep telefonunuzdan YUK bir boşluk kart numaranızı yazıp 9333’e bir kısa mesaj gönderin.
Cep telefonunuzdan Servis Menüsü‘ne girin ve Asistan Menüsü‘nü seçin. Menüyü izleyerek kart numaranizi girin.
Web’den yüklemek için www.avea.com.tr Yükleme Menüsü‘ne girin.
Cep telefonunuzdan *933#Bal Paket şifresi arama tuşunu tıklayın.
Paket aynı ay içinde birden fazla satın alınabilecektir.
Bu kanalla yapılan paket yüklemesi ile hattın aktif abonelik süresi uzayacaktır.
Bu kanaldan satın aldığınız paketler yenilenmeyecektir.
TTNET Mobil’e, Avea’ya ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar,Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
1 Şubat 2013 itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.
Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır.Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
Ücretsiz Kalan Miktar Sorgusu
Paketten kalan haklarınızı 2070 kısa numarasına KALAN 500 yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.
Paket İptali
Dilerseniz Bal 500 Paketi için ise IPTAL 500 yazıp 2070’e göndererek iptal edebilirsiniz.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response