İstanbul Bağcılar Arçelik Servisleri

Şirket ilkesi olarak kaliteli ve uzun ömürlü elektronik cihazlar üretmeyi sürdüren Arçelik markası, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bunu Beyaz Eşya modellerine yansıtmaya devam ediyor.

Özellikle şirketin tanıtım yüzü olarak seçtiği Çelik robot, bunun en belirgin örneğini oluşturuyor. Yenilik ve ergonomi üzerine yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile insan hayatını kolay hale getiren şirket, Beyaz Eşyalarını piyasaya sürdükten sonra da kaliteli teknik servis hizmeti sunmakta çok kararlı.

Ummadık bir anda arıza çıkaran garantili yada garantisiz Arçelik marka ürünleriniz için günün her saatinde kaliteli ve güvenilir hizmet veren Bağcılar Arçelik Teknik Servis ekiplerine ulaşabilirsiniz.

Tamir ve bakım alanında uzman servis ağını genişletmeye devam eden https://teknicservis.com sitemiz size her türlü desteğe hazırdır. Kesintisiz hizmetin adresi olmya devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı devam eden teknik servis hizmetleri ve günün her saatinde güler yüzlü yaklaşımı ile sizleri karşılayan Bağcılar Arçelik Özel Servisler ekiplerine, arızalı Arçelik Beyaz Eşya ve diğer elektronik ürünlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Günümüz şartlarına bakıldığı zaman nadiren bile olsa arıza veren cihazlarınız usta ellerde kısa bir süre içinde ilk günkü haline geri dönecektir. Teknik servislerin en çok karşılaştığı arızalardan biri de hiç kuşkusuz, dengesiz elektrik akımına bağlı oluşan sorunlardır. Eğer bu tür bir arıza ile karşı karşıya kalırsanız ilk yapmanız gereken işlem, cihazınızın elektrik bağlantısını kesmektir.

Daha sonra size en yakın Arçelik Teknik Servis Numarasını arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Günün her saati aynı iş disiplini ile tamirat işlemlerini sürdüren ekiplerimiz hem gezici hemde iş yerinde güvenilir onarımlar yapmaktadır. Arızalı yedek parçaları yine aynı kalite orijinal yedek malzemelerile değişen ekiplerimiz garantili tamiratlar yapmayı sürdürüyor.

 

Leave a Response