Bilgisayardan Arama geçmişini silme Aramaları tek tek silme

Tüm Web Geçmişinizi silmek yerine, Web Geçmişinizden aramaları tek tek silebilirsiniz.
google.com/history adresinden Web Geçmişinizi ziyaret edin. (Alternatif olarak, arama sonuçları sayfasının sağ üst köşesinden dişli çark   > Web Geçmişi’ni tıklayın.) Kaldırmak istediğiniz aramaları seçmek için onay kutularını kullanın.
İpucu: Sayfanın en üstündeki arama kutusunu kullanarak Web Geçmişinizde arama yapın. Sonuçlarınızı sol taraftaki bağlantıları kullanarak WebResimler ve Videolar gibi kategorilere göre filtreleyin.
Sayfanın üst kısmındaki Öğeleri kaldır‘ı tıklayın.

Tüm aramaları silme Web Geçmişi’nizden geçmiş bütün aramalarınızı silebilirsiniz. Ancak, geçmişiniz daha ilgili sonuçlar ve daha akıllı arama tahminleri almanıza yardımcı olduğundan, tüm Web Geçmişi’nizi silmek yerine, aramaları tek tek silmek daha yararlı olabilir.

google.com/history adresinden Web Geçmişinizi ziyaret edin. (Alternatif olarak, arama sonuçları sayfasının sağ üst köşesinden dişli çark  > Web Geçmişi‘ni tıklayın.)
Web Geçmişi sayfanızın sağ üst köşesindeki dişli çark  > Ayarlar‘ı tıklayın.
Tümünü sil‘i ve ardından onaylamak için Tümünü sil düğmesini tıklayın.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

2 Comments

  1. avimi sürekli calan Mehmet adlı kişi yüzünden üyeliğimin sona ermesini istiyorum ve hiç bir şekilde ne olursa olsun acılmasını istemiyorum ilginize duyurulur teşekkürler..

Leave a Response