Boğaziçi elektrik Güvence Bedeli İadesi

Aboneliğinize güvence bedeli iadesi başvunuzu, Online işlem Merkezimizin ana sayfasında yer alan Güvence İadesi Başvurusu linkine tıklayarak yapabilirsiniz.

GuvenceIadeYardim1 GuvenceIadeYardim2

1- Güvence bedeli iade başvurusu yapacağınız yere ait abone numarasını giriniz.(Abone numaranız faturanızın sol üst kısmında yer almaktadır.)

2-3-4- Güvence bedeli iade başvurusunu gerçekleştiren kişinin sözleşme sahibi olmasını sağlamak için TCKN, doğum tarihi ve aile sıra numarası gibi kişisel bilgilerin girilmesi zorunlu kılınmıştır. Sistemdeki bilgileriniz güncel değil ise işlem yapamazsınız. Bilgilerinizi güncellemek için Abone Bilgi Güncelleme sayfasını kullanabilirsiniz.

5- Güvenlik kodunu sisteme giriniz.

6- Sorgulama butonuna basınız.

GuvenceIadeYardim3 GuvenceIadeYardim4

7- Güvence bedelinizi almak istediğiniz kanalı seçiniz.

8- Güvence bedelini teslim alacağınız kanal olarak Banka seçtikten sonra İBAN numaranızı giriniz.

9- Cep telefonunuza onay kodu göndermek için onay kodu gönder butonuna basınız.

10- Cep telefonunuza bir onay kodu gönderilecektir. Gönderilen onay kodunu doğru ve eksiksiz olarak karşınıza gelen ekrana giriniz ve onayla butonuna basınız

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

GuvenceIadeYardim5

11- Onay kodunu girdikten sonra aktifleşen KAYDET butonuna basarak başvurunuzu başlatınız. Başvuru işlemlerinizi Online İşlem Merkezi ana sayfasında yer alan Başvuru Takip linkiyle yapabilirsiniz.

GuvenceIadeYardim6

 

 

 

 

 

 

 

12- Müracaat edeceğiniz yere ait güvence bedelinizi önceden almışsanız, yukarıdaki uyarı ekrana gelecektir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için bağlı bulunduğunuz işletme müdürlüğüne başvurabilirsiniz.

 

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response