Ceptesonuc SMS uyarı servisi Üyelik İptali

Ceptesonuc SMS uyarı servisi; İDDAA bülteninde yer alan tüm maçların durumu ve sonuçları hakkında kullanıcıları bilgilendirmek üzere kurulmuştur.

Servis Açıklaması: İddaa programında yer alan futbol ve basketbol maçlarına ait sonuç bilgilerini, canlı maç takibini, takım paketini ve günlük tahminleri içeren bir servistir.

Ücretlendirme: – Sonuç – Canlı: Maçların ilk ve ikinci yarı sonuçlarını öğrenmek için MAÇKODLARINI aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 3677’ye göndermeniz yeterli (Örnek:111 712). Maçları canlı takip ederek, her golü, ilk ve ikinci yarı sonuçlarını anında öğrenmek için CANLI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra MAÇKODLARINI ekleyip 3677’ye gönderebilirsiniz (Örnek: CANLI 111 112). – Paket Üyeliği: Takımınızın maçlarına ait ilk ve ikinci yarı sonuçlarının her maç günü cebinize gelmesi için SONUC yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TAKIMINIZI ekleyerek 3677’ye gönderebilirsiniz (Örnek: SONUC KAYSERISPOR). Takımınızın maçlarının ilk ve ikinci yari sonuçlarının yanısıra gol haberlerinin de cebinize gelmesi için CANLI yazıp TAKIMINIZI ekleyerek göndermeniz yeterli olacaktır (ÖRNEK: CANLI KAYSERISPOR). Takım paketiniz, siz istediğiniz sürece devam edecektir. – Paket İptali: Takım paketinizi iptal etmek için, IPTAL TAKIMADI (Örnek: IPTAL KAYSERISPOR), SONUC veya CANLI maç talepleri nizin birini veya bir kısmını iptal etmek istiyorsanız, IPTAL MAÇKODLARI (Örnek: IPTAL 111 112 113), tüm maç taleplerinizi iptal etmek istiyorsanız sadece IPTAL yazıp 3677’ye gönderebilirsiniz. – Ücretlendirme: Sonuç ve canlı servisleri için, Avea ve Vodafone kullanıcılarının gönderdikleri mesajlar ücretsiz, Turkcell kullanıcılarının gönderdikleri mesajlar 0,50 TL’dir. 3677’den alınan her mesaj tüm operatörler için 0,40 TL’dir. Kupon servisi tüm operatörler için 1,6 TL’dir. (CEPTESONUC HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ)

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response