Bu yıl 60’ncı yılını kutlayan China Today, 1952 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’ni dünyaya tanıtmak amacıyla kuruldu ve günümüzde 150 ülkede Çince, İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Arapça, Almanca ve Türkçe olarak yayınlanıyor. China Today Türkiye’yi, ekonomi dergiciliği konusunda yılların deneyim ve bilgi birikimine sahip bir ekip yayına hazırlıyor. China Today Türkiye ekibi; piyasanın nabzını çok iyi tutan, girişimcilerin hangi bilgilere ihtiyacı olduğunu net olarak bilen, alanında uzmanlaşmış ekonomi editörleri ve muhabirlerinden oluşuyor. Bu özelliği ile China Today Türkiye iş adamları yöneticiler ve yatırımcılar için tam bir referans kaynağı.

 

China Today Aboneliğinizi İptal etmek istiyorsanız..

 

 

dergi_kapak_5Aboneliğimi istediğim zaman iptal edebilir miyim? Aboneliğimi dondurmak mümkün mü?

Bebeğim ve Biz Derğisi Müşteri Hizmetleri;Haftanın 7 günü saat 9:00 – 18:00 arasında 444 888 1 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Turkuvazabone, size %100 abone memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Aboneliğin tüm süreçlerinde tam anlamıyla memnun ve tatmin olmanız bizim için çok değerlidir. Aboneliğinizi dilediğiniz zaman sebebiniz ne olursa olsun “444 88 81″ nolu telefonu arayarak iptal edebilir veya dondurabilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan sayılarınızın bedeli kredi kartınıza en geç 20 gün içinde iade edilir.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response