Digiturk,Lig TV İptal Dilekçesi Örneği

Digiturk Nasıl İptal Edilir ? Dijitürk İptal Dilekçesi Örneği

Digiturk İptal Dilekçesi Örneği

Digitürk üyeliğinizi iptal ettirmek için öncelikle 0 (212) 473 7373 telefondan müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi bildiriniz. Digitürk yetkilileri birkaç soru sorduktan size iptal işlemini nasıl yapacağınız konusunda sizi bilgilendiriyorlar. Sizden bir dilekçe ile onların vereceği bir faks numarasına iptal dilekçesi ile beraber kimlik fotokopisini fakslamanızı istiyorlar. Aşağıdaki dilekçe örneği sadece bir örnek olup siz kendiniz yeni bir dilekçe de hazırlayabilirsiniz.

Not: Faks numarası Temmuz 2011 itibari ile günceldir. Ancak faks numarasının değişme olasılığına karşı Müşteri Hizmetlerine faks numarasını sorunuz.

DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

TALEPTE BULUNAN KULLANICI: (Ad ve Soyadınızı yazınız)

DİGİTÜRK ABONE NUMARASI: (Abonelik numaranızı buraya yazınız)

CEP TELEFONU: (Digitürkte kayıtlı telefon numaranızı yazınız.

KONU : Digitürk abonelik iptal talebidir.

İPTAL SEBEBİ: (Digitürkü iptal ettirme sebebini yazınız)

AÇIKLAMALAR: Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ../…/20.. tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

SONUÇ ve TALEP: Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim. ../…/20..

İptal Talebinde Bulunan

(Ad ve Soyadınızı yazınız ve altını imzalayınız)

EKİ: Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

dijiturk

digitürk iptali için dilekçe örneği,digitürk iptal fax,digitürk iptal fax numarası,digitürk iptal dilekçe örneği

PinIt

5 thoughts on “Digiturk,Lig TV İptal Dilekçesi Örneği

 1. berat ertuş

  Digiturk e yeni üyelik yaptım bana cevap gelecek diye yanıt geldi ben yanıt gelmeden iptal olmasını istiyorum

  Reply
 2. selami ünal

  merhabalar burdan üç ay önce her ay 81 tl ödüyordum maclar bittigizaman kapattırmak istemiştim telefon ettim bana kapatmayalım siz eski abonemiz siniz bundan sora her ay 51 tl ödeyin maclar başlasa dahil devamlı 51tl ödeyeceksiniz deniler üc ay sonra tekrar faturam 79 tl ye yükselmiş tekrar telefon ettim calışan arkadaşlar ondan ona baglayıp duruyor sonuç alamadım ben benim sorunum cözülmesini istiyorum kimseyi kandırmayın

  Reply
 3. abdullah Hoş

  Arkadaşlar bende aynı sıkıntıyı yaşadım 46.70 ödüyordum kendi kafalarına göre neymiş tahaahüt bitmiş neymiş üyeliği bitirmişler maç yayınını durdurmuşlar almam için 70küsür ödemem gerekiyormuş aylık bende iptal ettiriyorum hepimiz iptal ettirelim

  Reply
 4. ozan köroğlu

  Digitürk iptal servisine koyduğunuz çalışanlar çok kibar sanırım iptal ettirme diye beni döveceklerdi 5 yıllık aboneyim bu kadar para ödedim böyle bir uygulama görmedim çok memnun kaldım. faks çekerek iptal talebide 2014 yılında çok güzel bir uygulama.

  saygıları

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>