Digiturk Nasıl İptal Edilir ? Dijitürk İptal Dilekçesi Örneği

Digiturk İptal Dilekçesi Örneği

Digitürk üyeliğinizi iptal ettirmek için öncelikle 0 (212) 473 7373 telefondan müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi bildiriniz. Digitürk yetkilileri birkaç soru sorduktan size iptal işlemini nasıl yapacağınız konusunda sizi bilgilendiriyorlar. Sizden bir dilekçe ile onların vereceği bir faks numarasına iptal dilekçesi ile beraber kimlik fotokopisini fakslamanızı istiyorlar. Aşağıdaki dilekçe örneği sadece bir örnek olup siz kendiniz yeni bir dilekçe de hazırlayabilirsiniz.

Not: Faks numarası Temmuz 2011 itibari ile günceldir. Ancak faks numarasının değişme olasılığına karşı Müşteri Hizmetlerine faks numarasını sorunuz.

DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

TALEPTE BULUNAN KULLANICI: (Ad ve Soyadınızı yazınız)

DİGİTÜRK ABONE NUMARASI: (Abonelik numaranızı buraya yazınız)

CEP TELEFONU: (Digitürkte kayıtlı telefon numaranızı yazınız.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

KONU : Digitürk abonelik iptal talebidir.

İPTAL SEBEBİ: (Digitürkü iptal ettirme sebebini yazınız)

AÇIKLAMALAR: Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ../…/20.. tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

SONUÇ ve TALEP: Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim. ../…/20..

İptal Talebinde Bulunan

(Ad ve Soyadınızı yazınız ve altını imzalayınız)

EKİ: Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

dijiturk

digitürk iptali için dilekçe örneği,digitürk iptal fax,digitürk iptal fax numarası,digitürk iptal dilekçe örneği

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

7 Comments

 1. Digiturk e yeni üyelik yaptım bana cevap gelecek diye yanıt geldi ben yanıt gelmeden iptal olmasını istiyorum

 2. merhabalar burdan üç ay önce her ay 81 tl ödüyordum maclar bittigizaman kapattırmak istemiştim telefon ettim bana kapatmayalım siz eski abonemiz siniz bundan sora her ay 51 tl ödeyin maclar başlasa dahil devamlı 51tl ödeyeceksiniz deniler üc ay sonra tekrar faturam 79 tl ye yükselmiş tekrar telefon ettim calışan arkadaşlar ondan ona baglayıp duruyor sonuç alamadım ben benim sorunum cözülmesini istiyorum kimseyi kandırmayın

 3. Arkadaşlar bende aynı sıkıntıyı yaşadım 46.70 ödüyordum kendi kafalarına göre neymiş tahaahüt bitmiş neymiş üyeliği bitirmişler maç yayınını durdurmuşlar almam için 70küsür ödemem gerekiyormuş aylık bende iptal ettiriyorum hepimiz iptal ettirelim

 4. Digitürk iptal servisine koyduğunuz çalışanlar çok kibar sanırım iptal ettirme diye beni döveceklerdi 5 yıllık aboneyim bu kadar para ödedim böyle bir uygulama görmedim çok memnun kaldım. faks çekerek iptal talebide 2014 yılında çok güzel bir uygulama.

  saygıları

 5. Yine bu sahifenizde tavsiye ettiğiniz üzere,digituk üyeliğimi,önce müşteri hizmetlerini arayarak 1 ay sonra üyelikten ayrılacağımı bildirdim,yine tavsiyeniz üzerine 31.1.2015 itibariyle üyelikten ayrıldığımı fax çekerek yineledim.
  Malum olduğu üzere,müşteri temsilcileri defalarca arayıp farklı tekliflerde bulundular teşekkür ederek reddettim,telefon konuşmalarında bir müşteri temsilcisi 140 Tl.ödemek zorunda kalırsınız dedi 1 ay sonra diğer bir müşteri temsilcisi 170 Tl.ödemem gerektiğini belirtti,iptal etmeden önce 140 Tl.iptalden sonra 170 oldu…
  Bu arada 31.1.2015 öncesi Tivibu abonesi oldum ve Digiturk seyretmedim..Vede Digiturk bana fatura gönderdi,evet 170 Tl.istiyorlar..Süperlik bedeli taahhüt farkı..82.59 Tl.yazmışlar,oysa lig devre arasında 1-2 ay kapatıp açmamı digitur önerniş idi vede yaptım,Digiturk plus hizmet bedeli taahhüt farkı 59.74 Tl. ve film paketi taahhüt farkı-30 Tl.–Şubat içinde ödemem isteniyor,1 aydan fazla süredir digiturk kullanmıyorum vede benim Digi plus taahhüdümün Şubat’ta biteceği müşteri temsilcisi tarafından daha önce tarafıma bildirilmiş idi,DigiPlus dan ayrılıp normal pakete geçmek istediğimde Şubat’a kadar diyenler,taahüdüm bittiği halde 59.74 Tl.utanmadan fatura etmişler,gerek süperlig gerekse film paketi için hiçbir taahhüdüm yok,hiçbir imzam yok,tavsiyelerinizi tevsiyeleriniz için teşekkürlerimle,hangi makama,nereye şikayette bulunabileceğim konusunda tavsiyede bulunursunuz.Selamlar..K.E.Çıray

 6. herkese merhaba bende üyeligimi iptal etmeye çalışıyorum Digiturkü anlamıyorum üye olurken bir telefon yetiyor iptal için bagdattan hurma istiyorlar üyeligim mayısta bitti aradılar ligin bitmesine 6 hafta varken yeni üyelik yapmaya çalışıyorlar ligler 3 ay olmayaçak maç yok diyorum o ayları alaçakmısınız diyorum evet diyorlar peki ben abtalmıyım 3 ayı boşuna ödeyeyim diyorum yinede üyeligimi devam ettirmeye çalışıyorlar normalda 50 lira ödüyordum bu ay 59.99 fatura kesmişler ödemiyecem çünkü mayıstan sonra üyeligim iptal olması lazım faks çektim postaneden çektigim halde bize ulaşmadı diyorlar ya postaneden çektim elimde makbuzum var diyorum ozaman eksik bilgi vardır diyorlar cep telefonum var sizi aradımmı musa erdogdu oldugumu biliyorsunuzda fakstaki numaradan benim oldugumu bilmiyorsunmu diyoru cevap vermiyorlar Digiturkü yine anlamıyorum insanları maçlardan sogutuyorlar tabi aynı zamanda kendilerinden birdaha üye olmayacam ve herkese anlatacam yaptıkları insanları abtal yerine koymak.

Leave a Response