eÇift Mobil Web Sitesi

Mobil Web Sitesi, internete bağlanabildiğiniz tüm cep telefonları için optimize edilmiş ve sitenin tüm önemli özelliklerini kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

eÇift ‘i mobil kullanmanız çok kolay: Cep telefonunuzun internet tarayıcısına m.eCift.com adresini girdikten sonra otomatik olarak telefonunuzun ekranına optimize edilmiş eÇift Mobil Web Sitesine yönlendirilirsiniz.

eÇift Mobil ile nerede olursanız olun, yeni üye önerilerinize veya mesajlarınıza anında ulaşabilir, hayalinizdeki insanı yer ve zamana bağlı kalmadan arayabilirsiniz.

eÇift Mobil avantajları
Evde olmadığınız zaman da iletişimde olun

Bir üyeden mesaj bekliyorsunuz, ancak evden veya ofisten çıkmak zorundasınız. İşlerinizi takip ederken eÇift Mobil ile her zaman ve her yerde mesajlarınızı kontrol edebilir ve anında cevaplayabilirsiniz.
Üye önerilerinizi inceleyin ve en son gelişmelerden haberdar olun

İşiniz gereği yolculuk yaparken ya da tatildeyken size önerilen üyeler ve mesajlarınızla ilgili yeniliklerden hemen haberdar olmak ister misiniz? Profillere ve üye önerilerinize sadece bir tıkla ulaşabilirsiniz.
Bekleme zamanınızı kısaltın – ister bankada, doktorda veya yolculukta. Beklerken zamanınızı anlamlı geçirebilir ve aradığınız aşk için değerlendirebilirsiniz.
Dahası var…

Hizmetlerimizi sürekli geliştirmek için çok çalışıyoruz, çünkü mutluluğunuz bizim için önemli! eÇift Mobil Web Sitesindeki yeniliklerden ve güncellemelerden sizi otomatik olarak haberdar ediyoruz.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response