eDarling.com Premium Üyelik İptali Hesap Silme

Premium üyeliğinizi nasıl feshedebilirsiniz?

Premium üyeliğinizi, fesih süresi içerisinde (Lütfen Genel İşlem Şartlarımız’ın 5.maddesiniinceleyiniz) dilediğiniz zaman feshedebilirsiniz.

Premium üyeliğinizi feshetmek için bize e-posta, faks ya da posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Fesih başvurusunun mutlaka yazılı olarak yapılması gerekmektedir.

Yazılı fesihte kişinin kimliğinin net olarak doğrulanabilmesi ve suistimalin engellenmesi amacıyla müşterinin yazılı fesih bildiriminde, eDarling’de kayıtlı olduğu e-posta adresini belirtmesi şarttır. Fesih bildiriminde başvurunuzu kolaylaştırmak için hazırlanmış fesih formunu kullanabileceğiniz gibi bu formu kullanmadan da yazılı bildirimde bulunabilirsiniz. Yazılı fesihlerin, şu üç adresten birine gönderilmesi gerekir:
E-Posta: yardim@edarling.net
Faks: +49 30 992968648
Affinitas GmbH
– Kundenservice/Müşteri Hizmetleri
Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin
Almanya
Fesih yaptıktan sonra, eDarling profilinizi de silebilirsiniz. eDarling‘deki profilinizi tamamen silmek için e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapınız ve önce”Kullanıcı hesabı” altında “Bilgilerim” bölümüne giriniz. Burada bulunan, “eDarling’deki kaydımı silmek istiyorum” başlıklı işlem alanında profilinizi kesin olarak silebilirsiniz.
admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

1 Comment

  1. Birkaç senedir Edarling üyesiyim.Ama geçen yıldan bu yana bana haber verilmeden dolar bazında üyeliğimi yenilediniz.Ayda 27 dolara.Bu fahiş fiyatınızı.Keşke yeni üye olup kalsam daha iyi olurdu.335 dolar yılda ödeyeceğime başka sitelere üye olurum.Gelecek ay kredi kartımdan hiçbir ücretin kesilmeyeyeğini,tarafıma bilgi verilmesini.Biz kehriz miyiz.Ayda 63 TL ye dandik üyeliği sürdürmeye.Üyeliğimi bu günden sonra sonlandırın.Akşam kontrol edeceğim.Devam ederse C.Başsavcılığına müracaat edeceğim.İptal çıktısını aldım.

    İbrahim Hakkı Yeşilçiçek
    Trabzon

Leave a Response