Evlilikmerkezi.com Üyelik ve Otomatik Ödeme İptali

Evlilikmerkezi.com Üyesi iseniz, istediği zaman Hesap > Ayarlar > Hesap Ayarları bölümünde bulunan “Üyelikten Ayrıl” linkine tıklayarak üyeliğini iptal ettirebilir.

Ama Gold üyeliklerde üyelik iptal edilse dahi üyelik bedeli iade edilmez.

Site üyeliği bireysel bir üyelik olup, şirketler ve/veya işletmeler tarafından herhangi bir ticari veya başkaca bir amaca yönelik olarak kullanılamaz, üçüncü şahıslara devredilemez, ödünç verilemez. Bu durumun tespiti halinde Üye’nin üyeliği iptal edilir.

Gold Üyelik paketinin kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerinde üyeliğin kesintiye uğramaması için satın alınan paket süresi bittiğinde otomatik olarak yenilenecektir. Otomatik ödemenin güncel durumu üyeye Site’de yer alan “Ayarlar” kısmında sunulur.

Evlilikmerkezi.com Üyesi yenileme yapılmasını istemiyor ya da süre bitiminde yenileme işlemini kendisi gerçekleştirmek istiyorsa “otomatik ödeme” seçeneğini site üzerinden kapatabilecektir. Otomatik ödeme işlemi sadece kredi kartı ve mobil ödeme ile gerçekleştirilen ödemeleri kapsar ve ilk geçerli üyelik satın alma işlemi ile aktif hale gelir.

Üye kendi isteği ile bu otomatik gerçekleşen işlemi Site’de yer alan “Ayarlar” kısmından kapatabilme hakkına sahiptir.

Evlilikmerkezi.com, havale ya da kredi kartı ile Gold üyelik satın alan, fakat siteden memnun kalmayıp “3 gün içerisinde” iade talebinde bulunan üyeye; ödediği parayı iade etmektedir. Her üye bu haktan sadece bir kez yararlanabilir. Bunun dışında kalan satın alınan üyelikler için para iade işlemi yapılmaz.

iletişim:

Mesajınızı Buraya tıklayarak gönderebilirsiniz.

E-posta: evlilik@evlilikmerkezi.com
Faks: +90 212 2529411
Adres: Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş.
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi Dursun Han. No:23 Kat:3 Salı Pazarı Beyoğlu / İstanbul

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

1 Comment

Leave a Response