Untitled 1

gittigidiyorgittigidiyor.com Üyelik iptali – Hesabı Silme Resimli Anlatım

Üyeliğimi nasıl iptal edeceğim?

GittiGidiyor’a kullanıcı adınızla ve şifrenizle giriş yapın. Bana Özel sayfanızda yer alan Bilgilerim & Ayarlarım’a tıklayın. “Üyeliğimi İptal Et”e tıklayın ve üyelik iptal işlemlerinizi başlatın.

Not: GittiGidiyor’da devam eden, süreci tamamlanmamış herhangi bir işleminiz varsa üyelik iptaliniz gerçekleşmez. Yarım kalan işlemleriniz tamamlandıktan sonra üyelik iptali yapabilirsiniz.

Üyeliğinizi neden iptal etmek istediğinizi seçin.

Üyelik iptal nedeninizi detaylandırın.

Üyelik iptal nedenlerinizi seçtikten sonra aklınıza takılan sorularla ilgili ipuçlarından yardım alabilir, üyeliğinizi devam ettirebilir ya da kapatabilirsiniz.

Üyeliğinizi kapatmak istiyorsanız “Üyeliğimi Kapatmak İstiyorum” butonunu kullanabilirsiniz.

Önemli: Üyeliğiniz iptal edildiğinde hiçbir şekilde üyeliğinizi geri getiremez, kayıtlı tüm ayarlarınız silinir ve favori kullanıcı olarak işaretlenmişseniz kullanıcıların Bana Özel sayfalarından kaldırılırsınız.

gittigidiyor hesabımı nasıl kapatabilirim, gittigidiyor hesabımı nasıl kapatırım, gittigidiyor hesabını nasıl kapatabilirim, gittigidiyor hesap kapatma, gittigidiyor hesap silme, gittigidiyor kapatma, gittigidiyor nasıl kapanır, gittigidiyor nasıl kapatılır, gittigidiyor nasıl silinir, gittigidiyor üyeliği nasıl kapatılır, gittigidiyor üyelik silme, gittigidiyoru nasıl kapatabilirim, üyelik iptal etme, üyelik iptali
Share.

About Author

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave A Reply

You might also likeclose
themekiller.com