Gmail adresi oluşturmak yeni bir Gmail üyesi olmak

Gmail hesabınız aynı zamanda Google Hesabınızdır. YouTube, Google+, Google Play ve Google Drive gibi diğer Google ürünlerini kullanmak için aynı Gmail kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanabilirsiniz.

Google Hesabı; Gmail, Google+, YouTube ve daha pek çok Google ürününe erişebilmenizi sağlar. Google Hesabı, Google ürünlerinde daha zengin ve daha fazla kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanıza yardımcı olmak için bir Gmail adresi ile bir Google Profili içermektedir.

Hesap Oluşturma sayfasına giderek veya herhangi bir Google oturum açma sayfasının sağ üst köşesindeki Hesap oluştur düğmesini tıklayarak Google Hesabı oluşturabilirsiniz. Google Hesabınızı tüm Google ürünleriyle kullanabilirsiniz. Bu şekilde ister Hesap Oluşturma sayfasından ister belirli bir ürünün oturum açma sayfasından bir hesap oluşturduğunuzda, söz konusu kullanıcı adını ve şifreyi istediğiniz Google ürününde kullanabilirsiniz.

Gmail’e kaydolarak mail adresi almak isiyorsanız;

http://mail.google.com/mail/signup adresine tıkladıktan sonra;

gmais

İstediğiniz mail adresinizi girin. Ad soyad, kullanıcı adı, doğum tarihi ve istenen diğer bilgileri doldurduktan sonra isminiz@gmail.com şeklinde mail adresine sahip olacaksınız

Tags:
admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response