Hisse Seneti Emir düzeltme, iyileştirme, bölme, iptal etme nedir?

Emir düzeltme ile emirlerinizin fiyat, adet, seans bilgilerinde değişiklik yapabilirsiniz.
Emir bölme emirlerinizin yalnızca fiyatlarında değişiklik yapabilirsiniz.
Emir iyileştirme bir emrinizin tamamını iyileştirmek istemiyorsanız, emrinizi bölerek farklı fiyatlara iyileştirme gönderebilirsiniz. Emrinizi bir seferde en fazla üç parçaya bölebilirsiniz.
Bölünecek emirlerdeki adet toplamına göre ana emrinizin adet toplamını değiştirmeniz gerekecektir. Ana emriniz ve böldüğünüz emirlerin adet toplamı orjinal emrinizdeki adet toplamından az olamaz.
Ana emrinizin sadece adet bilgisini değiştirebilirsiniz. Bölünecek emirlerin sadece adet ve fiyat bilgilerini tanımlayabilirsiniz.
Ana emriniz satış emri ise, bölünecek emirlerin fiyatları ana emrin fiyatının altında olmalıdır. Ana emriniz alış emri ise, bölünecek emirlerin fiyatları ana emrin fiyatının üzerinde olmalıdır.
Emir iptali “Bekliyor” durumundaki emirlerinizi her zaman iptal edebilirsiniz. “Borsada” durumundaki emirleriniz için sadece BIST’e emir iptal isteği gönderilmektedir. İptal isteğiniz BIST tarafından kabul edildiği taktirde bu durumdaki emirleriniz iptal olur. BIST tarafından reddedilen iptal istekleri “Borsada” durumunda yaşamaya devam eder. Bu nedenle İptal isteği gönderdikten sonra mutlaka Emir Görüntüleme adımından emrinizin son durumunu kontrol etmeniz gerekmektedir.
(Emriniz BIST’e gönderildikten sonra arkasından başka bir emir gelirse emrinizin iptal edilebilmesi mümkün değildir.)

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response