İstanbul- Balıkesir / Manisa / İzmir IDOBUS Biletleri aşağıdaki kurallar çerçevesinde iptal edilebilir.

1 – Seyahate 24 saatten fazla zaman varken iptal etmek isterse,tam iade (servis bedeli hariç) yapılır.

2 – Seyahate 6 saatten daha fazla zaman kala iptal etmek isterse,bilet iptal edilemeyecek ancak açığa alınabilecektir. 6 ay için geçerli açık bilet verilecektir

3 – Sefer saatine 6 veya daha az süre kalmış bilet üzerinde sefer değişikliği veya bilet iptal işlemi yapılamaz. AÇIKLAMA: Ödeme yapıldıktan sonra seyahatiniz kesinleşmiş olarak kabul edilecek olup daha sonra biletinizde yapacağınız değişiklikler aşağıdaki kurallar doğrultusunda işlem görecektir. Yolcu aşağıda yazılı olan kurallara uymayı kabul, beyan ve taahhüt eder.

1 – Satın alınan bilet bir başkasına devredilemez.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

2 – İş bu bilet yolcuya yalnızca üzerinde yazılı sefer için kullanım hakkı sağlar.Yolcu tarafından vaktinde kullanılmayan biletler geçersiz olup bir başka sefer için kullanılamaz.

İSTANBUL-BURSA Deniz Otobüsü İçin İptal ve değişiklik kuralları :

1 – Idobüs biletlerinde iptal ve iade yoktur.

2 – Sefer saatine 24 saat öncesine kadar değişiklik yapılabilir.

3 – Biletinizde yapılan her bir değişiklik için 2 TL hizmet bedeli alınır . Ayrıca yeni seferin ücreti dinamik fiyatlandırmadan dolayı fazla ise, bu fark da tahsil edilir ancak ilk biletin ücreti daha yüksek ise fark iade edilmez.

4- Diğer tüm şart ve koşullar için, www.idobus.com’u ziyaret edebilir veya çağrı merkezimizden 444 44 36 bilgi alabilirsiniz. Web sitemizdeki “Seferi Düzenle” fonksiyonunu kullanarak 2 TL karşılığında biletinizin tarihini, saatini ve ismi değiştirebilirsiniz. Ayrıca Çağrı Merkezi ve IDOBUS gişelerinden 3TL karşılığında değişiklik yapabilir veya biletinizi iade iptal edebilirsiniz.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response