Untitled 1

İstanbul- Balıkesir / Manisa / İzmir IDOBUS Biletleri aşağıdaki kurallar çerçevesinde iptal edilebilir.

1 – Seyahate 24 saatten fazla zaman varken iptal etmek isterse,tam iade (servis bedeli hariç) yapılır.

2 – Seyahate 6 saatten daha fazla zaman kala iptal etmek isterse,bilet iptal edilemeyecek ancak açığa alınabilecektir. 6 ay için geçerli açık bilet verilecektir

3 – Sefer saatine 6 veya daha az süre kalmış bilet üzerinde sefer değişikliği veya bilet iptal işlemi yapılamaz. AÇIKLAMA: Ödeme yapıldıktan sonra seyahatiniz kesinleşmiş olarak kabul edilecek olup daha sonra biletinizde yapacağınız değişiklikler aşağıdaki kurallar doğrultusunda işlem görecektir. Yolcu aşağıda yazılı olan kurallara uymayı kabul, beyan ve taahhüt eder.

1 – Satın alınan bilet bir başkasına devredilemez.

2 – İş bu bilet yolcuya yalnızca üzerinde yazılı sefer için kullanım hakkı sağlar.Yolcu tarafından vaktinde kullanılmayan biletler geçersiz olup bir başka sefer için kullanılamaz.

İSTANBUL-BURSA Deniz Otobüsü İçin İptal ve değişiklik kuralları :

1 – Idobüs biletlerinde iptal ve iade yoktur.

2 – Sefer saatine 24 saat öncesine kadar değişiklik yapılabilir.

3 – Biletinizde yapılan her bir değişiklik için 2 TL hizmet bedeli alınır . Ayrıca yeni seferin ücreti dinamik fiyatlandırmadan dolayı fazla ise, bu fark da tahsil edilir ancak ilk biletin ücreti daha yüksek ise fark iade edilmez.

4- Diğer tüm şart ve koşullar için, www.idobus.com’u ziyaret edebilir veya çağrı merkezimizden 444 44 36 bilgi alabilirsiniz. Web sitemizdeki “Seferi Düzenle” fonksiyonunu kullanarak 2 TL karşılığında biletinizin tarihini, saatini ve ismi değiştirebilirsiniz. Ayrıca Çağrı Merkezi ve IDOBUS gişelerinden 3TL karşılığında değişiklik yapabilir veya biletinizi iade iptal edebilirsiniz.

Share.

About Author

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave A Reply

You might also likeclose
themekiller.com