İGDAŞ Abonelik İptal İşlemleri

Doğalgaz abonelik iptali için yapılması gerekenler

Daha önce oturmuş olduğunuz dairenizdeki gazınızı kapatmak için; kira sözleşmeniz, kimlik fotokopiniz, dairenize ait tesisat numaranız ve bankası ile birlikte IBAN numaranız gerekmektedir. Oluşan depozito iadesi vermiş olduğunuz IBAN numaranıza iade edilmektedir. Böylece bir defa daha depozitoyu almak için zaman harcamanıza gerek kalmıyor. Eğer yeni bir daire tuttuysanız iade edilecek olan depozitonuzu yeni dairenizin güvence bedeli yerine nakil ettirebilirsiniz.Bunu yapmak için bir önceki tesisat numaranız ile yeni  sözleşme yapacağınız numaranızı İGDAŞ yetkilisine bildirmeniz ve nakil istediğinizi bildirmeniz yeterledir. Doğalgaz iptal işlemleri ve iptal için gerekli evrakları da öğrenmiş oldunuz.

Yatırılması gereken güvence bedelini kredi kartı veya peşin fiyatına taksitlendirebilirsiniz.5 eşit taksitte ödemelerinizi sıkıntıya düşmeden gerçekleştirebilirsiniz.

İGDAŞ faturalarınız aydan aya binanıza gelen ekipler tarafından sayaçlarınızdan alınan okumalar ile faturalandırılır. Eğer faturanızın fazla geldiğini ve son okumada bir problem olduğunu düşünüyorsanız İGDAŞ yetkili binalarından fatura itiraz servisine başvurabilirsiniz.

Evinizin daha sıcak olmasını istiyorsanız iç ve dış yalıtımının yapılmış olmasına özen göstermelisiniz böylece ısınmak için tasarruf yapmış olursunuz.

 

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response