İSKİ Abonelik iptali nasıl yapılır?

İSKİ abonelik iptal işlemleri için öncelikle bağlı olduğunuz İSKİ müdürlüğüne başvurmanız gerekiyor.

Başvurmadan önce yapmanız gerekenler

İSKİ Abonelik İptali İçin Gerekli Evraklar

  • Evinizdeki ya da iş yerinizdeki su sayacınızın son metreküp değerini okuyun ve bir kağıda yazarak yanınıza alın.
  • Ev sahibi ya da iş yeri sahibinin nufus cüzdanı gerekmektedir.
  • Eski faturanız ya da mukavele nuamranız gerekmektedir.

İSKİ başvurusu esnasında vermiş olduğunuz teminat bedelini (evler için 147 TL) geri alacaksınız. Eğer borcunuz çıkarsa sayaç son işaretine göre  hesaplanan faturanızdan düşülecektir. Gerekiyorsa size iade yapılacaktır.

İnternetten İSKİ abonelik iptali yapılmamaktadır. İnternet üzerinden ilgili evrakları göndermeniz mümkün olmayacağı için ve ödeme çıkabileceği için şu an İSKİ abonelik iptalleri için internet yolunu ya da online yolları kabul etmiyor.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

1 Comment

  1. Slm Oturdugum daireden 14 06 2015 pazar gunu tasindim 15 06 2015 pazartesi gunu su sozlesmesini iptal ettim ve yeni tasindigim daireye yeni sozlesme yaptim eski oturdugum daireden bana 400 tl su faturasi borcu geldi iski genel mudurlugune gittim dilekce verdim cumlemin basinda yazdigim gibi herseyi anlattim ve dilekce verdim dilekcenin sonucunda soyle deniliyor MUKAVELENIZI IPTAL ETTIRDIKTEN SONRA SU KULLANMAYA DEVAM ETTIGINIZ TESPIT EDILMISTIR tekrar iskiye giderek soyle itiraz ettim ben tasindiktan sonra iptal ettim diyorum ama beni dinleyen yok ve inanmiyorlar tevtise gittiklerinde ev sahibiyle konusmuslar ev sahibi sozlesmeyi iptal ettirtikten sonra su kullanip oyle cikti demis memurlarda verdigim dilekceyi ev sahibinin agziyla iptal ediyor ve ben bu borcu odemessem simdi oturdugum dairenin suyunu keseceklermis arti faize biniyormus simdi her iki tarafada tazminat davasi acabilirmiyim tasindigima dair kamera kayitlari olmak suretiyle ve butun evraklarim mevcut olup iskiye ve sahibine tazminat davasi acabilirmiyim ve sonucu ne olur ne yapmam lazim tesekkurler

Leave a Response