Kalbimde.com | Arkadaş, Sevgili, Dost, Aşk, Arkadaşlık Sitesi

Kalbimde.com bildirim emaillerinden Çıkma Üyelik İptali:

Üyelikten çıkmak isteyenler aşağıdaki üyelik iptal linkini kullanarak sitemizi kullanmayı sonlandırabilirler
Üyelik iptali İçin Tıkla

kalbimde.com üyelik iptal etme,kalbimde com üyelik iptali,kalbimde com üyelik silme

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

16 Comments

 1. üyeliğim aktiflaştikten sonra mesajlar kesildi bu siteye üye olmadan önce iyi düşünün verdiğim paranın değeri yoktur ama….

 2. ahmet önel kesinlikle bu site üçkağıtcı üye olmadan mesaj geliyor üye olduktan sonra sistemden kalıplaşmış mesaj geliyor dedi ki:

  kesinlikle aldanmayın üye olmayın size mesaj falan gelmiyor

 3. ahmet önel kesinlikle bu site üçkağıtcı üye olmadan mesaj geliyor üye olduktan sonra sistemden kalıplaşmış mesaj geliyor dedi ki:

  ısrarla tanışalım diyen bayan üye olduktan sonra mesaj gelmiyor yani düzmece kalbimde.com buolayı adalet bakanı çözer saten amacım üçkağıtcılıklarını çıkarmaktı

 4. ahmet önel kesinlikle bu site üçkağıtcı üye olmadan mesaj geliyor üye olduktan sonra sistemden kalıplaşmış mesaj geliyor dedi ki:

  kesinlikle iptalini istiyorum üyeliğimin acil kalbimde.com

 5. abone olmıyana kadar mesaj yağmuruna tutular abone olduktan sonra mesajlar kesildi üçkağıtçı bunlar üyeliyimi iptal edin yaptığm üdemeyi geri günderin aksi taktirde tazminat dahvası açıcam size

 6. Aktif üye oldum ama hiçbir şekilde karşı cins ile temas kurma olanağı kalmadığı gibi siteden kendi bilgilerime bile ulaşamıyorum. Üyeliğinin hemen iptalini istiyorum.yapilmadigi takdirde yasal yollara baş vuracak.

Leave a Response