Kontur Turizm Bilet İptali Bilet Değişikliği.

Kontur Turizm bilet satış noktalarına araç hareket saatinden 12 saat önce yapılan başvurularda bilet üzerinde değişiklik ya da bilete karşılık açık tarihli bilet teslimi yapabiliyoruz.Tüm bu işlemleri gerçekleştirmemiz için ,elinizde bulunan bileti görevli personelimize teslim edip yerine yeni seferinize ait biletinizi almanız gerekmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı, döküm haline gelmiş biletlerinizin iptal veya değişiklik işlemlerini telefon veya e-mail yoluyla yapamamaktayız..
Eğer biletinizi internet üzerinden satın aldıysanız ve herhangi bir bilet satış noktamızdan henüz teslim almadıysanız, internet sitemizde ana sayfa üzerinde yer alan “Hesabım” bölümünden veya ” 444 4 042 ” no’lu müşteri hizmetlerimizden erteleyebiliyor, sefer saatini değiştirebiliyorsunuz. Bu işlemi, biletinizi satın aldığınız sefere 2 saat kalana kadar gerçekleştirebilmektesiniz.
Şirket prosedürlerimiz gereği; araçlarımızın hareket saatinden sonra, gelen (geciken), gelmeyen yolcularımızın biletleri ile ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır, yolcularımızın bileti geçersiz sayılmaktadır.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response