Media Markt Üyelik iptali ,Üyelik Bilgilerimi İptal Edebilir miyim?

Web sitemizden üyelik bilgilerinizi iptal etmek veya silmek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır. Üyelik bilgilerinizi silmeniz durumunda yaptığınız tüm işlemleri artık hesabınızda göremeyeceğinizi hatırlatmak isteriz.
Üyelik bilgilerini silmek için web sitemizin en üstünde yer alan Giriş butonundan üyelik bilgilerinizi ve şifrenizi girerek sistemimize girişinizi gerçekleştiriniz. Giriş işlemleriniz başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra web sitemizin üstünde yer alan alanda Hesabım menüsü gözükecektir. Hesabım menüsüne giriş yapınız. Hesabım menüsünde sol tarafta yer alan menülerden sırasıyla şu menülere giriş yapınız “Kişisel Bilgiler > Hesabımı Sil”. Hesabımı sil menüsüne girdiğinizde karşınıza hesabınızı neden sildiğiniz ile ilgili bir anket çıkacaktır. Bu anketi doldurmanız daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir. Anketi doldurduktan sonra Sil b utonu ile tüm işlemlerinizi silebilirsiniz.
İptal Edilen Üyelik Bilgilerinin Aktif Edilmesi
İptal edilen üyelik bilgileri tekrar aktif edilememektedir. Bu nedenle sistemimizden üyelik bilgileriniz ile sipariş vermek isteminiz durumunda siparişinizi vermeden önce tekrar üye olmanızı rica ederiz.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response