MSN – Hotmail Hesabı Kapatma – Üyelik iptali

Önce http://account.live.com/?mkt=tr-tr adresine gidin, kapatmak istediğiniz hesap ile oturum açın.

“Ek seçenekler” başlığının altındaki “Hesabı kapat” bağlantısına tıklayın ve çıkan adımları uygulayın.

Hotmail Hesabı Silme,Hotmail hesabınınasıl silebilirsiniz?,Hotmail hesabımı nasıl kapatırım? 

Bu makale hesabını kapatmak isteyen kullanıcılara Hotmail hesabı kapatma konusunda bilgi sağlar.
Ücretsiz Windows Live Hotmail hesapları, hesabın 270 günden fazla kullanılmaması veya bir hesaba kaydolduktan sonra ilk 10 gün içinde oturuma erişim yoksa etkinsiz duruma gelir. Bir hesap devre dışı olduktan sonra tüm iletiler, klasörler ve kişiler silinir. Gelen iletiler gönderene teslim edilemedi olarak geri gönderilir. Hesap adınızı hala saklıdır. Ancak hesap ek 90 gün süreyle devre dışı kalırsa, hesap adı kalıcı olarak silinebilir. Windows Live ID’nizi 365 gündür kullanmıyorsanız, Windows Live ID’niz kalıcı olarak silinir.

Hotmail-logo
Not:
Aboneliğinizin süresi dolarsa veya ücretli bahis siteleri hizmetinizi iptal ederseniz, Windows Live Hotmail hesabınız ücretsiz bir hesaba döner. Bu ücretsiz Windows Live Hotmail hesabını kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak hesabınız 5 gigabayt (GB) azaltılır.

Hesabınız hala etkin ve iletileriniz eksikse, başka bir istemci e-posta programının ,Windows Live Hotmail’den iletileri yüklemediğinden ve başka bir yerde saklamadığından emin olun.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

2 Comments

  1. BEN HOTMAİL ŞİFRESİNİ AYARLARDAN DEĞİŞTİREMEDİM YA HOTMEİL AYARLARINDAN ŞİFREYİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN AYDA SİLMEK İÇİN BANA YARDIMCI OLUN ÇÜNKÜ BEN BİLİGİSAYAR TAM BİLMİYORUM HAMERİNİZİ MEKLİYORUM LÜTFEN

Leave a Response