Mymacchiato.com Arkadaşlık Sitesi Üyelik İptali

Sorularınız ve merak ettikleriniz için:

info@mymacchiato.com

Mymacchiato.com, gerekli görülen hallerde, kasıtlı olarak üyelik sözleşmesinde yer alan kuralları ihlal ettiğini tespit ettiği kişilerin üyeliklerini para iadesi yapmadan ve herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sonlandırma hakkına sahiptir. Mymacchiato.com’un sunduğu servise zarar veren, Mymacchiato.com kullanıcılarına zarar veren ve kullanıcıları taciz eden, rahatsızlık veren ya da rahatsızlık vereceği düşünülen kişilerin üyelikleri para iadesi yapılmaksızın sonlandırılır.

Mymacchiato.com üyeliği diğer üyelerin profillerinin gizliliğine saygı duyulmasını gerektirir. Üyeler diğer üyelere dair edindikleri isim, numara, e-posta ve benzeri bilgilerin kişiye özel, saygı duyulması gereken mahrem bilgiler olduğunu kabul edip bu bilgileri başka kişilere ifşa etmeyeceklerini peşinen kabul eder. Diğer üyelere dair özel bilgileri üyelerin bilgisi ve isteği dışında çeşitli platformlarda paylaşan ve kamuya ifşa eden kişilerin üyelikleri para iadesi yapılmaksızın derhal sonlandırılır.

Mymacchiato.com yaptığı araştırmalar sonucunda vermiş olduğu bilgilerin doğruluğundan tatmin ve emin olmadığı kişilerin üyelik başvurusunu reddetme hakkına sahiptir

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response