onedate.com Aboneliğin otomatik olarak yenilenmesi İptal Etmek

Eğer kullanıcı aboneliğini yenilemek istemiyorsa aşağıda belirtilen süreler içinde şu numaraya faks göndermek zorundadir: +41 91 604 6487

Haftalık abonelik durumunda aboneliğin bitiminden 24 saat önce;
Aylık abonelik durumunda aboneliğin bitiminden 7 gün önce;
Üç aylık abonelik durumunda aboneliğin bitiminden 15 gün önce;
Altı aylık abonelik durumunda aboneliğin bitiminden 30 gün önce;
Senelik abonelik durumunda aboneliğin bitiminden 60 gün once.

Eğer üye PLUS ve/veya STAR opsiyonlarını aktive ettiyse, bunlar koşullarda belirtilen iptal şartlarıyla birlikte iptal edilecektir.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

23 Comments

 1. onedate hemen iptal edin yoksa yapacağımı bilirim siz kim oluyorsunuz her ay k.kartta kesiyorsunuz utanmazlar akıllı olun yoksa aklınızı alırım benim üç aydan fazla benim kartan çekmişsiniz benim paramı iade edin tamammı yoksa sizi tukedici hakları mahkemesine veririm…..

 2. Benim gibi 80 yaşındaki adama onedate şakası yapılırmı kim ilgileniyorsa derhal vakit kaybetmeden İPTAL etsun herkese rezil rüsfa oldum.

 3. merhabalar ben üyeliğimi iptal etmek istiyorum hem üyeliğim var hemde plus opsiyonum aktif ve passs üyeliğim var bunların hepsini iptal etmek istiyorum kredi kartımdan üyeliğimin otomatik olarak yenilenmesini istemiyorum.bu konuda yardımcı olursanız memnun kalırım.saygılarımla.

 4. merhabalar ben onedate üyeliğimi iptal etmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim bu konuda bana yardımcı olursanız memnun kalırım saygılarımla.

 5. merhabalar ben üyeliğimi iptal etmek istiyorum hem üyeliğim var hemde plus opsiyonum aktif ve passs üyeliğim var bunların hepsini iptal etmek istiyorum kredi kartımdan üyeliğimin otomatik olarak yenilenmesini istemiyorum .

 6. Bu onedate binim facebook sayfada devamli fotoraf paylasiyor derhal üyeligim varsa silinmesini istiyorum yoksada facebook hesabima bir daha onedateden fotoraf gelmesini istemiyorum en son facebook sayfami kapaticam

 7. Arkadaşlar bende sizin gibi mağdurlarlardayım kartınızdan rızanız olmadan istedikleri zaman para çekebiliyorlar. Sizin tek yapmanız gereken şey bu beladan bir tek çare ile kurtulabilirsiniz o da kredi kartınızı iptal edin yenisini isteyin zaten iptal edince kredi kartı numarası ve şifresi otomatik olarak değişir , bu sefer onlar istedikleri zaman kartınızdan para filan çekemezler bir dahda öyle sitelere kredi kartı bilgileriniz vermeyin bu da bana bi ders oldu zaten.

  1. Bende yanlışlıkla kredi kartı bilgilerimi verdim. Baktım çekiyorlar hemen iptal ettim. Ama abonelik ne olacak acaba ilerde size dava acabilirmi

 8. size üyeliğimin iptalini istemiştim neden iptal işlemi gerçekleşmedi iptal işllemini derhal yapılmasını istiyorum.

 9. İptal abonelik için kredi kartı bilgilerimi istiyor. Üye olduğumda kartımın bilgisini vermiştim suan iptal edildi. Abonelik durdurmak için uğraştım yine kredi kartı bilgilerimi istediler. Böyle giderse ne yapmam gerekiyor tabi paramı kesemiyorlar çünkü kartı iptal ettirdim

Leave a Response