Untitled 1

Pegasus Plus üyelik iptali,Üyeliğin Sonlanması

Üyeliğin Sonlanması halinde Uçuş Puanlarının Geçerliliği
Pegasus Plus Üyeliğine dair kazanılmış haklar, üyeliğin Üye ya da Pegasus tarafından bildirilmek suretiyle sona erdirilmesi durumunda, Uçuş Puanlarının geçerliliği konusunda kısıtlama getirilen sair düzenlemeler saklı kalmak kaydıyla, kazanılmış Puanlar Üyeliğin sona erme tarihinden itibaren 6 ay süresince geçerli olmaya devam eder ve Üye, bu süre içerisinde hesabındaki uçuş puanları, Pegasus Plus Program koşullarına uygun olarak Uçuş Puanlarını kullanabilir. Üyeliğin sona erme tarihinden itibaren 6 aylık süre içinde kullanılmayan Puanlara ilişkin olarak, Üye herhangi bir hak iddia edemez.

Pegasus’un, Üyenin üyeliğini haklı sebeplerle sona erdirmesi, Pegasus Plus Programın askıya alınması yahut yürürlükten kalkması hallerinde ise, Üyenin kazanılmış Uçuş Puanlarını kullanma hakkı Üyeliğin sona erme tarihinde veya Pegasus Plus Programının sona erme tarihinde kendiliğinden ortadan kalkar.

Share.

About Author

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

16 yorum

 1. Yanlış bilgi girdim ,düzeltemedim. Havaalanında sorun yaratacağından dolayı üyeliğimi iptal edip yeni üyelik için giriş yapıcam

  • fedayi tekin on

   Ya da ben uygulamayı kullanırken yanlışlık yapmış olabilirim. Müşteri hizmetlerine ulaşıp sorunu gidermek isterim ama o da ücretli olmuş..

 2. Pegasus Plus üyeliği sırasında kişisel bilgilerimi yanlış girdim , düzeltemedim. Bilet almamda ve havaalanında sorun yaratacağından dolayı üyeliğimi iptal edip yeni üyelik için giriş yapmak istiyorum.

 3. Mail adresime sık sık mesaj göndermenizden rahatsız oldum.Bu nedenle mail göndermenizi istemiyorum.Aksi taktirde firmanızı şikayet edeceğim.

 4. Burçak DOĞAN on

  Telefon numarası değişikliğinden dolayı sisteme giriş yapamıyorum . Üyelik iptali istiyorum.Teşekkürler

 5. Oğuz bahadır on

  Üyeliğimi kullanamıyorum düzeltme yapmak gerekiyor Üyeliğimin iptalini istiyorum gerisini ben hallederim siz rahatsız olmayın kolay geldin

Leave A Reply

You might also likeclose
themekiller.com