Sanal Pazar Üyelik İptali – Hesap Silme

Hesap Silme Linki : http://www.sanalpazar.com/sendmessage.php?subject=to=0][1touser=SanalPazar

Hesabınız silinmesi için Mesaj bölümünde hesabınız silinmesi için mesaj yazmanız gerekiyor. Bu mesaj üzerine hesabınız siliniyor.

Üyelik iptali konusunda tarafımıza onay verirseniz, üyeliğiniz Sanalpazar.com tarafından iptal edilecektir. Ancak lütfen öncelikle bu talebinizin gerekçesini bizlere detaylı olarak iletiniz.

SANALPAZAR-LOGO

 

sanalpazar üyelik silme,işlem iptali, satış iptali, üyelik iptali

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

13 Comments

  1. mrb…ben iki üç kez üye oldum….yalnız ilkinde olmadı diye ikinci üye olduğumda benim telefon nomu kabul etmiyor başka bir numara girmem gerekiyor..başka bir numarayla girdiğimde bu sefer farklı bir mail de girmem gerekiyor…yani bu üyeliğimi sildirip yenide üye olmak istiyorum….kendi bilgilerimle…çünkü böyle olunca arkadaşların tl ni falan vermek zorunda kaldm

  2. bi de rica ediyorum benim ismimdeki tüm üyelikleri iptal edelim ki sağlıklı bir şekilde tekrar üye olabileyim……rica ediyorum….

  3. önceden açmış olduğum üyeliğimle ilgili sıkıntı yaşıyorum.mail ime açılmış hesaplarımın silinmesini rica ediyorum.şimdiki bilgilerimle yeni bir üyelik açmak istiyorum.ilginiz ve destekleriniz için tşk ler.

  4. Üyelik hesabıma bir türlü ulaşamıyor ve yeni sipariş veremiyorum .başkabir şifreler yeniden üye olmak istiyorum.

  5. üyeliğimin tamamen iptalini ve silinmesini istiyorum çünkü E posta doğrulamasını yaptım onaylandı
    SMS doğrulaması yaptım onaylandı lakin
    T.C. nin bana vermiş olduğu kimlik bilgilerimi doğrulatamadım bu nedenle üyeliğimin tamamen iptali ve silinmesini istiyorum ayrıca Şikayet.com da sanal pazar için hayırlı yorumlar yok maalesef satıcıların parasına el koyma durumlarını okuyunca midem bulandı

Leave a Response