senisecti.com Üyelik iptali,Hesap silme

SeniSeçti dilediği zamanda Sitedeki üyeliliğini süreli veya süresiz olarak askıya alabilecek, sona erdirebilecektir.

Standart Üye, Site’nin hesap ayarları bölümünden standart üyeliğini deaktive edebilir. Üyeliğin deaktive edilmesinden sonra üyeliğe dair bazı kayıtlar otuz (30) gün süreyle sitenin veritabanında tutulur. Üye, bu bilgilerin iptalden itibaren otuz (30) gün süreyle Site’de yayınlanmaya ve SeniSeçti tarafından Bu sürenin sonunda iptal edilen Standart Üyeliğe ilişkin tüm kayıtlar veritabanından silinir.

Plus Üye, üyeliğini iptal edebilmek için üyelik süresinin dolmasından en geç 30 (otuz) gün önce SeniSeçti’yle yazılı olarak e-posta veya faks yolu ile irtibata geçmek ve üyeliğine ilişkin iptal talebini SeniSeçti’ye iletmek zorundadır. Bu durumda, üyeliğe bağlı olan her türlü otomatik üyelik yenilemesi de iptal edilmiş olacaktır. Plus Üye, dilerse sadece Plus Üyelik hususuna ilişkin olan otomatik üyelik yenileme talebini de iptal edebilir. Bu durumda, sadece Plus Üyelik hususuna ilişkin olan otomatik üyelik yenileme iptal edilmiş olacak ve Plus Üye ödemiş olduğu üyelik süresinin bitimine kadar SeniSeçti’yi kullanmaya devam edebilecektir. Ancak, Plus Üyelik kaydının Üye tarafından nihai olarak iptal edilmesi durumunda, Plus Üye, böyle bir iptal sonrası kesinlikle SeniSeçti Plus Üyelik bilgilerini kullanarak bir daha Site’ye girerek SeniSeçti hizmetlerinden yararlanamaz.

Üye, kimlik doğrulaması için üyeliğine ilişkin fesih bildiriminde e-posta adresini ve kullanıcı kodunu belirtmekle yükümlüdür.

Üye’nin Site üyeliğinin sona ermesi halinde Site’ye yüklediği içerikler ve profilinde paylaştığı bilgiler yukarıda belirtilen şekilde SeniSeçti kayıtlarından silinecek olup, Üye herhangi bir nedenle yeniden üyelik tesis etmesi durumunda bu bilgilere artık erişimi kalmayacağını kabul eder.

Elit Teknoloji Hizmetleri İnternet Anonim Şirket

Adres:Mevlüt Pehlivan Sok.Yılmaz İş Merkezi No: 26/7 -34349 Gayrettepe / İstanbul

Telefon: 0 212 273 17 91

Faks: 0 212 233 35 10

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response