Siberalem.com Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Üyeler diledikleri an üyelik iptali için (istifa) adresine başvurabilirler. Üyelik iptali ile birlikte, üyenin sisteme kayıtlı olan tüm bilgileri de silinecektir.

Siberalem’den istediğiniz zaman istifa edebilir böylece profilinizi istediğiniz zaman silebilirsiniz. Ancak, profilinizi silerseniz bir daha aynı kullanıcı adıyla sitemize üye olmanız imkansızdır.

Üyelik İptali için Tıklayın

Eğe link çalışmıyorsa siberalemdeki prfilinize girin ve Sol tarafta göreceğiniz “Kontrol kulesi”nin Hesap bölümünde yer alan Ayarlar linki ile açılan sayfadan Hesap Ayarları’ndan profilinizi silebilirsiniz.

Ancak, sizin fikrinizi değiştirme ihtimalinizi göz önünde bulundurarak üyeliğiniz 6 ay boyunca silinmez. Bu 6 ay içerisinde siz rumuz ve şifreniz ile sisteme giriş üyeliğiniz tekrar aktif hale gelir. Fakat istifa ettiğiniz gün, mesajlarınız, arkadaş listeniz vb. tüm bilgileriniz sistemimizden silinir.

Adres: Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş. Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi Dursun Han. No:23 Kat:3 Salı Pazarı Beyoğlu / İstanbul Faks: +90 212 2529415, Tel: +90 212 252 94 49

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

13 Comments

  1. Ceptelefonundan giremiyorum yapamıyorum üyeligimin iptalini saygılarımla iptal oldugunda e meyilime bilgi verilmesi saygılarımla cemal balci

  2. üyelimin iptalini istiyorum siz sadece insanları kandırmakdan başka bir şey deyil bu bana göre tamamen bir dilencilik anlamına gelir ….

  3. biz insana önem veriyoruz karşımızdaki kim olursa olsun oysaki bazıları kendi mutluluğunu için arkadaş eş aramıyor karşısındakinin dinini sorguluyor böyle arkadaşlık olmaz eşde olmaz bu yüzden üyeliğimin iptali istiyorum ben kadircancandan ve kadircan yanlışlıkla iki rumuz kullandım özür diliyorum şimdiden teşekkür ederim

Leave a Response