Siberalem’e Ücretsiz Üye Ol,Kayıt olma

Yeni siberalem üyeliği nasıl oluşturulur?

Siberalem.com, üyelerine aradığı arkadaş ya da sevgiliyi bulması için pekçok benzersiz araç sağlayan, Türkiye’nin ilk ve en büyük arkadaş bulma platformudur. Siberalem.com’da arkadaş ve sevgili bulmanın ilk şartı üyelik yaratmak, yani kendinize bir profil oluşturmaktır. Siberalem’de üyelik oluşturma işlemi 2 aşamadan oluşur:

1- İlk aşamada rumuz, şifre, cinsiyet ve e-posta adresinizi girmeniz yeterlidir. Rumuz, sizin Siberalem’deki kullanıcı adınızdır. Diğer üyeler sizi bu rumuzla tanırlar. Rumuzunu belirlerken Türkçe karakter kullanabilirsiniz. Karakter sayısı 2-40 arası olmalıdır. Şifre, sistemdeki güvenliğiniz için gereklidir. Karakter sayısı 4-40 arası belirleyeceğiniz şifrenizde Türkçe karakter ya da noktalama işareti kullanabilirsiniz. Kimsenin tahmin edemeyeceği bir şifre belirlemeniz ve bunu başkalarına söylememeniz doğru olacaktır.

siberalem2- Rumuz ve şifrenizi belirledikten sonra geçeceğiniz ikinci aşamadaki bilgileri doldurarak profilinizi oluşturursunuz. Buradaki zorunlu alanlar sunuş başlığı, doğum tarihiniz, yaşadığınız yer, mesleğiniz, aradığınız arkadaşın cinsiyeti, istediğiniz ilişki türü, kendinizi ve aradığınız kişiyi anlattığınız alanlardır. Bundan sonraki aşamada dilerseniz sisteme hemen girebilir, dilerseniz daha ayrıntılı profil oluşturmak için yaşam aile hayatı, kültür-sanat- eğlence, hayaller-kişilik, fiziksel özellikler gibi bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Bu alanlar zorunlu değildir ancak detaylı profili olan üyelerimiz aramalarda daha üst sıralarda listelenir.

Anasayfadaki formu doldurup hemen Üye Olabilirsiniz Yada Facebook bağlantınızle hemen Giriş yapabilirsiniz ..

 

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response