Smart 7/24 Üyeliğimi Nasıl İptal Ederim? Abonelik Sonlandırma

Smart 7/24 üyeliğinizi başlatmış olduğunuz cep telefonunuz üzerinden IPTAL KOD (KOD yerine kayıt sonrası gelen sms metni içerisindeki numara yazılacaktır) yazıp 7979’a kısa mesaj göndererek üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Servislerin sona erdirilmesine dair destek@smart724.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Servislerin sona erdirilmesine dair 02127052424 numaralı Smart 7/24 Türkiye Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. ( Resmi tatiller hariç, saat 09:00 – 22:00 arasında hizmet vermektedir.)

www.smart724.com adresindeki DESTEK iletişim formu üzerinden servislerin sona erdirilmesine dair talepte bulunabilirsiniz.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

1 Comment

  1. İsteyim dışında, oyuna getirilerek hiç tanımadığım, herhangi bir bilgim olmayan bu siteye üye yapıldığımı 3 aydır Türkcell faturalarıma yansıyan fazla ödemelerden anlamış bulunuyorum. Israrla başvurduğum Türkcell bayisi bu konuda bir bilgileri olmadığını ifade ile üyeliğimin iptalinin sağlandığını, sorunun çözümü için 5327558855 numaralı telefonunuzu aramamı bildirdiler. Dakikalarca ve hatta saatlerce aradığım numaranızın bilinçli olarak açılmadığını, irtibattan kaçındığınızı tespit ettim. Yaptığım haksız ödemelerin iadesi için Tüm hukuki yollar ile birlikte, kamu oyu, basın yayın imkanlarının tümünü kullanarak bu haksızlığın giderilmesinde, isteğim ve onayım olmadan dolandırıldığımı ispat ederek dava açmakta sonuna kadar mücadele edeceğimi bildiririm. Bir zerre dürüstlüğünüz var ise bu şikayetime yazılı olarak cevap vermenizi talep ederim.

Leave a Response