Sektörde, adı bir marka olarak anılan Sofra, 13 yıldır Türkiye’nin en güvenilir yemek dergisi. Okuru ile kurduğu güven ilişkisi, titizlikle verdiği ölçülerin doğruluğuna dolayısı ile de tariflerin uygulanabilirliğine dayanıyor. Mutfakta yaşadığı o özel ve zorlu anda “acaba yapabilecek miyim, ya tutmazsa” gibi şüphelerden uzak olmanın huzurunu yaşayan okuyucu, Sofra’dan vazgeçemiyor ve her ay yepyeni tarif ve yorumları heyecanla bekliyor. Deneyimli kadrosu ile uzun yıllardır kazandığı tecrübesini atv’de yayınlanan “Kültür Aşı” ile programı ile de pekiştirerek daha geniş kitlelerle buluşan Sofra, Türkiye mozaiğinde yemek kültürü adına okuyucusuna farklı tatlar kazandırıyor

 

Sofra Dergisi Aboneliğinizi İptal etmek istiyorsanız..

sofraAboneliğimi istediğim zaman iptal edebilir miyim? Aboneliğimi dondurmak mümkün mü?

Bebeğim ve Biz Derğisi Müşteri Hizmetleri;Haftanın 7 günü saat 9:00 – 18:00 arasında 444 888 1 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Turkuvazabone, size %100 abone memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Aboneliğin tüm süreçlerinde tam anlamıyla memnun ve tatmin olmanız bizim için çok değerlidir. Aboneliğinizi dilediğiniz zaman sebebiniz ne olursa olsun “444 88 81″ nolu telefonu arayarak iptal edebilir veya dondurabilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan sayılarınızın bedeli kredi kartınıza en geç 20 gün içinde iade edilir.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response