THY Türk Hava Yolları İçhat uçuşlarında Bilet İptali iade:
Web site  aracılığı ile düzenlenmiş olan sadece iç hat uçuşlarını içeren elektronik biletlerin iptal ve iade talepleri ilk uçuşunuzun tarifeli kalkış saatine kadar web sitemiz aracılığı ile yapılabilmektedir.
İçhat Promosyon sınıflı (P/W/G) biletlerimiz;İçhat promosyon sınıf ücretlerinde uçuş öncesi ve uçuş sonrasında iptal ve iade ile rezervasyon ve parkur değişikliği yapılamaz.
İlk uçuştan sonra iptal ve iade işlemleri web sitemiz aracılığı ile yapılamaz.
Sözkonusu biletlerin iptal/iade işlemleri için, lütfen ödeme için kullandığınız Kredi Kartı, fotoğraflı kimlik belgesi (pasaport, nüfus cüzdanı veya ehliyet) ve Seyahat Planınızla birlikte seyehatinizin başladığı ülkede bulunan bir THY Satış Ofisine başvurunuz.
İptal işlemleri için Online Bilet Sitesi’nde “Rezervasyonlarım” başlığına tıklanmalıdır. LOGIN sayfasında rezervasyon ve soyisim ile giriş yaptıktan sonra rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.
İçhat promosyon sınıf ücretleri hariç diğer ücretlerde rezervasyon, uçuş kalkış saatine on iki saatten az bir zaman kala iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 ‘u ceza olarak tahsil edilir. Uçuştan sonra bilet iadesi yapılamaz.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response