Tivibu Cep Üyelik Iptali Nasıl Yapılır

TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezini arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

444 0 375’i arayıp 6 / 1 / 1 tuşuna basıp çıkan kişi hat sahibinin bilgilerini alıp kontrol ettikten sonra niye iptal etmek istediğinizi soruyor ve iptal ediyorsunuz.

Türk Telekom Ofislerine başvuru ile kimlik doğrulaması yapılması şartıyla üyeliği sonlandırabilme hakkı bulunmaktadır.

Bu halde, varsa peşin ödenen hizmet bedelinin iadesine ilişkin olarak ön bilgilendirme formlarında belirtilen kısmi erişim hesabına ilişkin hükümler devreye girecektir. Ayrıca, bu halde işbu Sözleşme de sonlanmış olacaktır.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

4 Comments

  1. tivibu üyeliğimin sonlandırılmasını istiyorum lütfen gereğini yapınız….

  2. yahu kardeşim yukarda yazmışlar yok 6/1/1 hepsi yalan 20 sefer aradım tam 27 dakika45 saniye bekletildim ve bir cevap veren yok nasıl bir kurumdur bu ya resmen milleti dolandırıyorlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr allah bin türlü belanızı versin

  3. tivibu iptal icin aradım benden 480tl.istetiler iyade icin nebicim bir işdir anamadım ama tüketüci mahkmelerin müracat edeceyim .tanıdık avukatlar var vekalet vercim.mahkemeye.müracat edecekler ben rahıtsız olum icin.

Leave a Response