TTNET Abonelik iptal işlemlerinin nasıl olduğunu bilmiyormusunuz ? İnternetinizi kapattırmak mı istiyorsunuz ? Konumuzda size adım adım yapacağınız işlemleri antalacağız. TTNET aboneleri internet aboneliğini iptal ederken malesef bir çok sorunla karşılaşıyorlar. Öncelikle yapmanız gereken ilk işlemi anlatacağım ;

TTNET Online işlem merkezine girip ADSL Aboneliğinizin iptali ile ilgili önbaşvuru yapmanız gerekmektedir.
Online işlemler merkezine gitmek için https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Üyeliğiniz varsa direk olarak giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa Üye ol butonuna basarak yeni üye hesabı açabilirsiniz.
– Giriş işlemini yaptıktan sonra sol menüde bulunan Abonelik İşlemleri / ADSL Abonelik İşlemlerim / ADSL Abonelik İptal‘ine tıklayınız.
Son adımdan sonra internet bağlantınız kesilecektir. FAKAT BU İŞLEM SADECE ÖN BAŞVURU İşlemidir. Daha sonra size en yakın TTNET Ofisine gidip 10 gün içerisine ıslak imzanızı atarak internet aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Ön başvuru işleminiz fatura gelememesi için yapılmaktadır. Eğer 10 gün içerisinde imza atmazsanız internet bağlantınız geri açılacaktır.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response