Turkcell aboneleri Ödüllü Soru Servisi Abonelik iptali

Ödüllü Soru Nedir?

Turkcell aboneleri Ödüllü Soru Servisi ile kendilerine gönderilen genel kültür ve çeşitli kategorilerdeki sorulara verdikleri doğru cevaplar karşılığında anında günlük 20 TL/50 DK Turkcell içi konuşma paketi kazanırlar. Gönderilen sorular ücretsizdir. Sadece doğru cevaplar KDV ve ÖİV dahil 3,5 TL ile ücretlendirilir ve hediye yüklemesi hemen yapılır; yanlış cevaplardan ücret alınmaz. Turkcell aboneleri eğer daha zor soruları bilip günlük 40TL/100DK Turkcell içi konuşma paketi kazanmak isterlerse KDV ve ÖİV dahil 6,9TL karşılığında Zor Soru servisine katılabilirler.

Turkcell aboneleri Ödüllü Soru Servis üyeliğimi Nasıl İptal Ederim?
Serviste abonelik yoktur. Soru yanıtlanmadığı sürece ücretlendirme olmaz ve yeni soru gönderilmez. Ödüllü soru için İPTAL yazıp 1300’e göndererek, Zor soru için İPTAL yazıp 3210’a göndererek bekleyen hediyenizden vazgeçebilirsiniz.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

8 Comments

  1. Lütfen kendi abonelerinize Ödüllü Soru sorarken en fazla 3,5 Tl koyun. Bana gelen Ödüllü Soruda 3,5 Tl’yi göze alarak sorulara cevap verdim. Sonra gelen mesajda 34,5 Tl borç edindiğimi görerek neredeyse Turkcell’e olan güvenimi kaybediyordum. Halbuki ben, kızım ve eşim ayrıyetten yurt dışında gelen arkadaşlarım ve akrabalarımı Turkcell’e kaydetmek için çaba harcıyorum. Gerekeni anlayacağınızı saygılarımla arz ederim.

  2. nasil oluyorda hattımdan para düşeceğini önceden haber vermeden para düşüyorsunuz? Butun söylenen ses kaydi var telefonumda ve turkcell artik benim için bitti.
    Insanlari kandirmaya basladiniz demek. Mahkemeye vereceğim turkcell i

  3. Insanları aptala dusurup tamamen soygunculuk olan bu uygulama yuzunden hattımı iptal edeceğim Uzun vadede Turkcell kaybedecektir

  4. Bu yapılanlar resmen terbıyesızlıktır. Utanmaz herıfler detaylı anlatmadan ne diye para alıyorsunuz serefsızler sizi

  5. Turkcell 536647338 nolu telofona gelen Odullu soru yarismasinan aboneligimi iptal edip uyelikten cikartin.sona erdirin.hic bir soruya cevap vermedigim halde bakiyemden para aliyorsunuz bu haksiz yere aldiginiz paralari ucretleri geri bana iade edin verin yoksa kanuni yoldan hakkimi arayacagim .telofan numarasinida kapatip turkcell kullanmiyacagim.baska iletisim hattina gececebim cunku musterilerinize cok haksizlik yapiyorsunuzbuna daha fazla katlanamam.istegimi yerine getirin lutfen.beni butun soru yarisma aboneliklerinden cikartin iptal edin.acele cevap.omrumde bu kadar haksizliga ugradigimi hatirlamiyorum .cok sinir ettinizderhal talebimi yerine getirinbir turlu islem yapmiyorsunuz bu son ihtarim.hattinizi birakmak zorunda kalacagim .yetkililere duyurulur.

    1. Duzeltme yukaridaki iptal bas vurumda telofon numarasi yanlis girmis dogrusu 5366473738 dirbeni ne kadar obone varsa hesinide iptal edin .bundan sonra yarisma sorusu filan istemiyorummesajda istemiyorum rreklam mesajlari kesinlikle istemiyorum cok ciddiyim bakiyemden haksiz yere bara kasarsaniz ben biliyorum yapacagimi sizle ugrasacak hic zamanim yok ilgililere duyurulur

  6. Siz nasil bir kurumsunuz cevap yazmadan kazandin diye mesaj geliyo soyguncular 532 de yardinci olamiyo haram zehir olsun size..

Leave a Response