Turkcell Online Kamera Abonelik iptali,üyelik kapama

Turkcell Online Kamera Nedir?

Turkcell Online Kamera, kolay kullanımı ile sizin için tasarlanmış bir kamera servisidir.
Çalışırken bebeğinizi merak ettiğinizde cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
Evde bebeğiniz uyurken takip edebilirsiniz, üstelik eşiniz de iş yerinden bebeğinizi aynı zamanda izleyebilir.
Evde olmadığınızda cep telefonunuzdan evinizi kontrol edebilirsiniz.
Ofisinizi/dükkanınızı dilediğiniz heryerden cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
Üstelik cep telefonunuzdan yapacağınız izlemeler kotanızdan düşmez.

Turkcell Online Kamera Servisi’ni iptal etmek için Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak hesabınızdaki kameraları sildirmeniz yeterlidir. Tercihinize göre hemen ya da yenlienme dönemi sonunda servisinizi iptal edebilirsiniz. Kameralar hesabınızdan silindikten sonra kayıtlı görüntüleriniz de silinecektir.

Turkcell Mağaza’da T-Cam markalı kameraları ve detaylarını görebilirsiniz.

Turkcell T-Cam 10

Turkcell T-Cam 20

  • Servisten sadece bireysel faturalı Turkcell aboneleri yararlanabilir
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir
  • Belirtilen ücretlerin 9 TL’si kameranızı her an izlemenizi sağlayan ve servise kayıtlı cep telefonunuz üzerinden izlediğiniz görüntülerin mevcut mobil internet paketinizden düşmesini önleyen Kamera İzleme İnternet Paketi’nin bedelidir.
  • Belirtilen ücretler 1 kamera üzerinden servis alınması için geçerlidir ve kamera ücretleri bu fiyata dâhil değildir. Her kamera için bahsedilen ücretler faturalı Turkcell hattınızın faturasına yansıtılacaktır.
  • Kamera İzleme İnternet paketinizin sorunsuz çalışması için cep telefonunuzda mobil veri erişim noktanızı (APN) “internet” olarak ayarlamanız gerekmektedir. wap erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanıldığı takdirde kullanımlarınız ayrıca ücretlendirilir.
  • Kamera İzleme İnternet paketiniz sadece yurt içinde ve sadece bu servis yönüne oluşacak veri akışını kapsamaktadır ve adil kullanım kotası 1 GB’dır. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez, ek kullanımlar ücretlendirilmeyecektir. Turkcell Online Kamera servisi yönüne kullanım miktarınız 1 GB’a ulaştığında 1 Ekim 2014 tarihine kadar Kamera İzleme İnternet Paketi Üst Hız Limiti Kampanyası kapsamında 43,2 Mbps üst hız limiti ile kullanıma devam edilebilir. Turkcell 1 GB kota dolumuyla birlikte, hızı yavaşlatma hakkını saklı tutar.
  • Kameralar hesabınıza eklendiği anda Turkcell Online Kamera servisi paketiniz ve internet paketiniz aktiflenir ve her ay yenilenir
  • Kameranızın internete bağlanması için sağladığınız internet bağlantısı Turkcell’in sorumluluk kapsamı dışındadır. Kameranız sadece upload yönünde trafik oluşturacaktır. Sabit Genişbant İnternet üzerinde kurulu bir kamera sadece upload yönüne trafik oluşturur. Turk Telekom ve Kablonet altyapısında upload yönlü trafikler kotadan sayılmamaktadır. Servis sağlaycınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Hesabınıza en fazla 3 adete kadar kamera ekleyebilirsiniz

 

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

Leave a Response