Tweetleri Kalıcı Olarak Silme

Bütün Tweetleri Kalıcı Olarak Silmenin Yolu: Twitwipe

Twitter’daki Tüm Tweet’leri Toplu Silme Twitter’da hesap değiştirmek isteyipte değiştiremeyen kişiler için özel olarak hazırlanmış bir websitesi var. Twitwipe! Peki ne işe yarar bu twitwipe? Twitwipe Twitter üzerindeki bütün tweet’lerinizi toplu silmeye yarayan bir araçtır.

Bütün tweetlerinizi bir tuşla silmenize yarayan Twitwipe uygulamasını kullanabilmek için öncelikle Twitter hesabınızla uygulamaya giriş yapmanız ve Twitwipe’a gerekli izinleri vermeniz gerekiyor. Sonraki ekranda bütün tweetlerinizi silmek için onayınızı almak üzere “Twitwipe this account” butonu karşınıza çıkacak ve son bir uyarıdan sonra bütün tweetlerinizi silebileceksiniz.

twitwipe

 

Tweetlerinizi silmek istemenizin nedeni yeni bir başlangıç yapmak olabilir, elinizdeki hesabı devredeceğiniz için bütün geçmişi silme gerekliliği olabilir ya da Başka nedenler olabilir. Twitwipe’ı denemek (!) için buraya tıklayabilirsiniz.

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

1 Comment

  1. Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

    Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik ücretsiz.

Leave a Response