WeChat hesap silme- üyelik iptal etme

WeChat online ücretsiz mesajlaşma-arama servisinde hesap silme- üyelik iptal etme işlemi nasıl yapılır  WeChat’ın sitesinde nede uygulamasında üyelik iptali vb. hiçbirşey yok WeChat uygulamasına girip sırası ile; Ben>>Ayarlar>>Oturumu Kapat . Tuşuna bastığımızda kimse bizi online olarak göremiyor.

YADA

Adım 1 : Bütün Fotoğraflarınızı Silin, Bilgilerinizi Silin, Profil fotoğrafınızı değiştirin.. Emailiniz, telefon numarası, kullanıcı adı id, vs ile hesabınız kayıtlı olsa bile kontrol edenler pek bi şey göremeyeceklerdir.

Adım 2 : Wechat yetkililerine Email Atın – Hem sizi silmeleri için  email adresinizi söyleyin. Hem bir kullanıcı yorumu olarak  HESAP SİLME butonu koymalarını tavsiye edin. Wechat üyelik iptali konusunda ben email attım ama cevap vermiyorlar malesef. WeChat Resmi sitesiden www.wechat.com/tr/contact_us.html bu sayfaya girin oradaki emaillerden birini kullanabilirsiniz.

Gönderen: Sizin Wechat E-Posta
Için: support@wechat.com
CC: feedback@wechat.com
E-posta Konu: Hesap Kaldırma İstek ve kişisel bilgileri silme
Mesaj Gövde: [onları hesabınızı kaldırılmasını istediğiniz bildirin]

Adım 3 : Programı indirdiğiniz Apple Store veya Google Play sayfasına yorum yazın. Yavaş ama etkili bir yöntem çünkü verdiğiniz puan ve yazdığınız yorumları çok önemsiyorlar. O yorumlarda ne kadar çok wechat hesabını silme neden yok veya deaktif etme tuşu yok yazısı görürlerse ihtiyaca cevap vermek zorunda kalacaklardır

NOT

-Wechat uygulamasında hesap silme-üyelik kapatma seçeneği malesef bulunamamakta.
İNFO:soryorulmaz.blogspot

admin

admin

Manisa Turgutlu dan dunyaya..:)) Bu site üyelik iptalleri hakkında size kısa yollar gosteren bir sitedır..

2 Comments

Leave a Response